وان کودک مهسا

وان کودک مهسا

IMG_0097 copy

وان کودک مهسا

 ارتفاع ۲۵ سانتی متر

طول ۸۳ سانتی متر

عرض ۵۰ سانتی متر

********************************************************************

وان کودک پلاستیکی محصول دیگری از سحر پلاستیک

محصولات تولید شده توسط گروه سحر پلاستیک تنها مرتبط با وسایل آشپزخانه نمی باشند، بلکه وسایل مربوط به حمام  از جمله لگن و وان کودک را نیز شامل می شود. این وسایل در سایز ها و طرح های مختلفی ساخته شده اند و در خانواده هایی که فرزندان کوچک یا نوزاد دارند مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که حمام نمودن نوزادان بسیار حساس و سخت می باشد استفاده از یک وان توصیه می گردد و شستشو را بسیار اسان و امن می نماید. با توجه به اینکه وان کودک سحر پلاست از موارد اولیه ی مرغوب و پلاستیک درجه یک ساخته شده است، استفاده از آن هیچ گونه حساسیت یا خطری برای نوزادان شما به وجود نمی آورد و در زمانی که در معرض آب داغ قرار می گیرد، واکنش های شیمیایی در آن به وجود نخواهد آمد. استفاده از رنگ های شاد و زیبا باعث ایجاد جذابیت برای کودکان و لذت بردن آنها از حمام کردن و غوطه ور شدن در آب می گردد.

1

ویژگی های وان کودک پلاستیکی

این محصول دارای وزنی سبک و به راحتی قابل حمل می باشد.

هم چنین در رنگ های شاد و متنوعی ساخته شده و مناسب برای کودکان و نوزادان دختر و پسر می باشد.

این محصول از لحاظ بهداشتی و استاندارد های ارگونومی بسیار ایمن می باشد.

وان حمام پلاستیکی دارای سطح و لببه هایی صاف و صیقلی و عاری از هر گونه نقطه ی تیز می باشد و در تماس با پوست لطیف کودکان حساسیت یا آسیبی ایجاد نمی نماید.

برای خریداری  این وسیله می توانید به فروشگاه های توزیع لوازم خانگی پلاستیکی مراجعه نمایید و محصولات برند سحر پلاست را جویا شوید. همواره در تلاش و کوشش برای تامین رضایت مشتریان خود می باشیم.

تاریخ ارسال نوشته : شهریور ۴, ۱۳۹۴
طراحی سایت و سئو : تیام رایان ارتباط
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سحر پلاستیک می باشد.