سطل مدرج پلاستیکی

سطل مدرج پلاستیکی محصولی پر کاربرد از سحر پلاستیک

IMG_0016 copy

 سطل مدرج پلاستیکی سحر

قابل استفاده در دامپروری، آزمایشگاه، مزارع، منازل

سایز بزرگ ۱۷ لیتری، ارتفاع :۳۶ سانتی متر، قطر: ۳۰ سانتی متر

سایز کوچک ۱۰ لیتری: ارتفاع :۳۰ سانتی متر، قطر: ۳۰ سانتی متر

x6

********************************************************************************

 

تولید سطل پلاستیکی

گروه تولیدی سحر پلاست محصولات متنوعی از جنس پلاستیک برای استفاده در داخل و خارج از منزل دارد.شاید بد نباشد که در هر خانه ای وسیله ای پلاستیکی به عنوان سطل وجود داشته باشد زیرا هر وسیله ای زمانی به کار می آید. وزن سبک آن باعث می شود که براحتی قابل حمل باشد حتی زمانی که درون آن پر از اب و یا سایر مواد شده باشد. سطل پلاستیکی ساخته شده توسط این گروه تولیدی دارای رنگ بندی و اندازه های مختلفی است. نوعی از این محصول دارای علامت گذاری بر حسب لیتر می باشد که می توان با استفاده از آن حجم مایعات را اندازه گرفت. این وسیله در خارج از منزل می تواند برای شستشوی پارکینگ، حیاط، ماشین، در دامداری ها، مزارع کشاورزی و آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد. انواع سطل پلاستیکی با استفاده از مواد اولیه ی با کیفیت طبق روش های استاندارد و با به کار گیری دستگاه های مدرن مکانیزه از پلی اتیلن ساخته می شوند و دارای مقاومت و انعطاف پذیری کافی هستند. استفاده از دسته ی فلزی در طراحی این محصول موجب می گردد تا تعادل لازم در هنگام حمل آن برقرار گردد زیرا ممکن است موادی که درون آن قرار داده شده دارای وزن بالایی باشند.

تولید سطل مدرج

یکی دیگر از محصولات گروه تولیدی سحر پلاستیک، سطل مدرج می باشد. این وسیله در مشاغل صنعتی بسیار پر کاربرد می باشد هر چند که در منازل و برای مصارف خانگی نیز می توان از آن استفاده نمود. یکی از ویژگی های آن دارا بودن درجه بندی و علامت های مشخص بر حسب لیتر می باشد که در اندازه گیری مایعات بسیار سودمند است. از این رو در دامپروی و دامداری ها به عنوان سطل شیر کاربرد دارد. سطل مدرج پلاستیکی به علت ایکه دارای وزن کمتری است بیشتر از نوع استیل یا فلزی آن مورد استفاده قرار می گیرد. مجهز بودن به دسته ی سیسمی باعث می شود که مقاومت این وسیله بیشتر شده و با قرار گیری مایعات در آن و افزایش وزن از طریق دسته های سیمی قابلیت حمل آسان ایجاد گردد. در طراحی این محصول سعی شده تا نهایت کارایی رعایت گردد و ب همین دلیل دارای محل مخصوصی برای سهولت تخلیه ی مایعات  از سطل مدرج به سایز ظروف می باشد. هم چنین این وسیله در دو اندازه ی ۱۷ و ۱۰ لیتری ساخته شده است که می توان بنا به نیاز یکی از این دو را خریداری نمود. به دلیل اینکه این وسیله با کاربری صنعتی تولید شده است سعی شده تا از مرغوب ترین نوع پلاستیک با کیفیت و مقاومت کافی استفاده گردد تا همواره رضایت استفاده کنندگان را فراهم آورد.

فروش سطل پلاستیکی مدرج

شرکت سحر پلاست با دارا بودن تجهیزات و امکانات مدرن جهت تولید انواع سطل پلاستیکی آماده ی ارائه این محصول در رنگ ها و ابعاد مختلف به منظور استفاده های مختلف در مشاغل صنعتی می باشد. دامپروری ها و مشاغل مرتبط با کشاورزی می توانند برای خرید عمده ی این محصول در تعداد بالا با شماره های ما تماس بگیرند و  از راهنمایی های لازم برای خرید سطل مدرج بهره مند شوند.

تاریخ ارسال نوشته : شهریور ۴, ۱۳۹۴
طراحی سایت و سئو : تیام رایان ارتباط
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سحر پلاستیک می باشد.