سرور اسپاگتی

سرور اسپاگتی و ماکارونی سحر پلاستیک

IMG_0054 copy

سرورماکارونی، اسپاگتی  و سالاد

IMG_0065 copy

یکی از وسایل بسیار پر کاربرد ساخته شده توسط گروه تولیدی سحر پلاست که در دسته ی وسایل آشپزخانه پلاستیکی قرار می گیرد، چنگال یا سرور اسپاگتی است. اگر سری به بازار وسایل آشپزخانه بزنید انواع مختلف این وسیله را با جنس های مختلف فلزی و پلاستیکی پیدا می کنید. یکی از مزیت های این محصول سبک بودن از لحاظ وزنی است، هم چنین به دلیل اینکه در رنگ های شاد و متنوع تولید شده است می تواند زیبایی خاصی به میز غذای شما ببخشد. جنس سرور اسپاگتی و ماکارونی بسیار منعطف و نشکن بوده و شستشوی آن نیز به اسانی با استفاده از آب و مواد شوینده صورت می گیرد. طراحی ان به گونه ای است که به راحتی در دست قرار می گیرد و استفاده از آن بسیار راحت است. از این محصول در هنگام پخت ماکارونی برای هم زدن رشته ها استفاده نمایید و هم چنین می توانید از آن برای سرو نمودن رشته های انواع ماکارونی و اسپاگتی، پاستا، سالاد ماکارونی و یا سالاد سبزیجات نیز استفاده نمایید. سرور اسپاگتی یکی از ابزار های آشپزخانه ی شما محسوب می گردد که وجود آن در هر خانه ای لازم خواهد بود. این وسیله توسط شانه های مقعری که دارد، داخل رشته های ماکارونی قلاب شده و به راحتی مانند یک چنگال بزرگ سرو این غذا را آسان می سازد. استفاده از کفگیر باعث بریده شدن رشته ها و خرد شدن آن ها می شود و چنگال غذاخوری هم مناسب این کار نمی باشد، بنابراین برای داشتن تجربه ای جدید می توانید سرور اسپاگتی سحر پلاست را امتحان نمایید.

123

استفاده از وسایل پلاستیکی زمانی توصیه می گردد که مستقیما برای پخت و پز و در معرض حرارت قرار نگیرد، هر چند که محصولات تولیدی توسط سحر پلاست دارای کیفیت بالایی هستند و از مرغوب ترین نوع پلاستیک در ساخت آنها استفاده می شود به گونه ای که با قرار گیری در برابر حرارت دچار واکنش های شیمیایی نشده و برای سلامتی انشان مضر نمی باشد.

چگونه سرور اسپاگتی را تهیه کنید؟

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های معروف که آنها را تحت عنوان پلاسکو یا فروشگاه لوازم خانگی پلاستیکی می شناسید، این وسیله ی کاربردی را با قیمت مناسبی تهیه نمایید. هم چنین رنگ های شاد در نظر گرفته برای این محصول موجب می گردد که انتخاب های متنوع تری داشته باشد.

تاریخ ارسال نوشته : مهر ۲۸, ۱۳۹۴
دسته بندی: لوازم آشپزخانه
طراحی سایت و سئو : تیام رایان ارتباط
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت سحر پلاستیک می باشد.